Zmiany na linii 7 i G

01 października 2021
W związku z zamknięciem odcinka ul. Traugutta (od skrzyżowania z ul. Witosa do ul. Słonecznej) w Krośnie w dniach od 05.10.2021 r. do 15.11.2021 r. zmianie ulega kursowanie linii 7 i dwóch kursów linii G.

W dniach od 05.10.2021 r. do 15.11.2021 r. wszystkie kursy linii 7 będą realizowane trasą: pl.Monte Cassino – Legionów – Dworzec – Czajkowskiego – Podkarpacka – Zręcińska – Lotników – Tłoki – Szczpańcowa – Świerzowa Skrzyżowanie– Zręcińska – Podkarpacka – Czajkowskiego – Dworzec – Podwale – pl. Monte Cassino.

W tym okresie dla linii 7 nie będą obsługiwane przystanki: Tłoki Stadion (kierunek do ul. Witosa), Guzikówka Most, Guzikówka Dół, Witosa, Os. Traugutta Szkoła, Batorego, Os. Traugutta, Podkarpacka Węzeł (kierunek do Os. Traugutta) oraz Podkarpacka Pasaż (kierunek do Os. Traugutta).

Wyjątek stanowi kurs linii 7 o godz. 14:11 relacji: Os Traugutta Szkoła - Batorego - Os. Traugutta - Jagiellońska - Lniarska - Dworzec, który będzie realizowany bez zmian.

Jednocześnie zmianie ulegną trasy dwóch kursów linii G:

  • kurs z Dworca o godz. 14:52, który obecnie jest realizowany do Suchodołu Góra przez Os. Traugutta i ul. Słoneczną, na czas zmian kurs ten od Os. Traugutta pojedzie do Suchodołu ul. Podkarpacka i ul. Wyszyńskiego.
  • kurs z Suchodołu Góra o godz. 13:57 do Wierzbowej przez Os. Traugutta, który obecnie jest realizowany  przez ul. Słoneczną i Witosa, na czas zmian będzie wykonywany ul. Wyszyńskiego i Podkarpacką do Os. Traugutta i dalej bez zmian.

 


W związku z zamknięciem odcinka ul. Traugutta (od skrzyżowania z ul. Witosa do ul. Słonecznej) w Krośnie w dniach od 05.10.2021 r. do 15.11.2021 r. zmianie ulega kursowanie linii 7 i dwóch kursów linii G.
wróc do listy aktualności