ZAPRASZAMY PO E-KARTĘ. W sierpniu rozdajemy upominki!

06 sierpnia 2021
Nowych pasażerów MKS Krosno, a zwłaszcza młodzież szkolną i studentów, już dziś zapraszamy do nabycia bezpłatnej Krośnieńskiej Karty Miejskiej, która jest nośnikiem elektronicznego biletu miesięcznego. Osoby, które zdecydują się wyrobić „e-kartę” w sierpniu nie będą stać w długich kolejkach, a do tego dostaną od nas upominek!

Krośnieńska Karta Miejska uprawnia jej posiadacza m.in. do nabycia ulgowego biletu miesięcznego np. dla młodzieży szkolnej i studentów. Karta jest imienna, wydawana jest bezpłatnie, obowiązuje na wszystkich trasach i liniach MKS Krosno.

Aby ją uzyskać należy złożyć specjalny wniosek (formularz dostępny jest w siedzibie MKS Krosno, Biurze Obsługi Klienta MPGK Krosno oraz na stronie mks-krosno.pl) wraz ze zdjęciem w formacie 35x45 mm (1 szt.), a na miejscu okazać dokument potwierdzający tożsamość oraz ewentualne uprawnienia do przejazdów ulgowych, np. legitymację szkolną lub studencką.

UWAGA! Nabywając e-kartę w sierpniu nie ma konieczności jej doładowania ani zakupu biletu miesięcznego. Możliwość wcześniejszego wyrobienia karty jest po prostu udogodnieniem dla przyszłych pasażerów MKS Krosno, wśród których od września br. dużą grupę będzie stanowiła młodzież szkolna.

Już dziś zachęcamy do nabycia karty miejskiej i odbioru niespodzianki, którą przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Zapraszamy!


Nowych pasażerów MKS Krosno, a zwłaszcza młodzież szkolną i studentów, już dziś zapraszamy do nabycia bezpłatnej Krośnieńskiej Karty Miejskiej, która jest nośnikiem elektronicznego biletu miesięcznego. Osoby, które zdecydują się wyrobić „e-kartę” w sierpniu nie będą stać w długich kolejkach, a do tego dostaną od nas upominek!
wróc do listy aktualności