Wznowienie kursowania nocnej linii N1

26 kwietnia 2019
Informujemy, że z dniem 2 maja 2019 r. (czwartek) ponownie na ulice Krosna i okolicznych miejscowości wyjedzie nocna linia N1.

Przypominamy, że trasa linii N1 będzie wyglądać następująco:

Suchodół Góra – Głowienka – Słoneczna – Witosa  – Os. Traugutta (parking) – Podkarpacka – Boh. Westerplatte – Powstańców Śląskich – Powstańców Warszawskich – Pl. Monte Cassino (Rondo) – Staszica – Legionów – Mielczarskiego Dw. – Krakowska – Polanka Os. – Turaszówka – Potok – Jaszczew – Jedlicze - Żarnowiec - Zręcin - Świerzowa Polska.


Linia N1 będzie kursowała w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w okresie od 21 czerwca do 1 września oraz dodatkowo w noce 2/3.05, 3/4.05 i 4/5.05. tj. w czasie imprezy "Balony nad Krosnem" oraz 8/9.06, kiedy odbędą się "Dni Krosna".

W załączeniu szczegółowy rozkład jazdy:

 

 

 


Informujemy, że z dniem 2 maja 2019 r. (czwartek) ponownie na ulice Krosna i okolicznych miejscowości wyjedzie nocna linia N1.
wróc do listy aktualności