Utrudnienia na ul. Krakowskiej

15 października 2019
MKS sp. z o.o. w Krośnie informuje, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi w ciągu ul. Krakowskiej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Naftową i Kolejową oraz wprowadzonymi objazdami z dniem 16 października 2019 r. (środa) przystanek KRAKOWSKA SZKOŁA 10 nie będzie obsługiwany.

Zamiennie kursy z przystanku Krakowska Szkoła 10 (kierunek dworzec) będą realizowane z przystanku MAGURÓW 02.

Jednocześnie na czas prowadzonych prac, autobusy linii „K” nie będą  obsługiwać przystanków: Krakowska Szkoła 10, Magurów 1 i Magurów 2, lecz z Dworca będą kursowały bezpośrednio do przystanku KRAKOWSKA CMENTARZ.

Za utrudnienia przepraszamy.


MKS sp. z o.o. w Krośnie informuje, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi w ciągu ul. Krakowskiej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Naftową i Kolejową oraz wprowadzonymi objazdami z dniem 16 października 2019 r. (środa) przystanek KRAKOWSKA SZKOŁA 10 nie będzie obsługiwany.
wróc do listy aktualności