Testy autobusy elektrycznego AUTOSAN SANCITY 10LFE

22 lipca 2021

Od czwartku 22.07.2021 r. MKS Sp. z o.o w Krośnie będzie przeprowadzała testy autobusu elektrycznego ATOSAN SANCITY 10LFE  producent AUTOSAN Sp. z o.o. Autobus przystosowany jest do komunikacji miejskiej. Posiada niską podłogę na całej długości bez stopni poprzecznych wewnątrz pojazdu oraz bez stopni we wszystkich drzwiach autobusu.

Całkowita pojemność autobusu to 70 pasażerów, w tym ilość miejsc siedzących wynosi 24.

Autobus wyposażony w silnik elektryczny o mocy 235kW, z rekuperacją (odzysk energii) o zasięgu 300km.

Ładowanie autobusu w okresie testowym odbywać się będzie na Oddziale Energetyki Cieplnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krośnie w porze nocnej.

Urząd Miasta Krosna i Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Krośnie zaprasza chętne osoby w dniach 24 lipca (sobota) i 25 lipca (niedziela) na bezpłatną  jazdę testową elektrycznym  autobusu AUTOSAN SACITY 10LFE na liniach z Krosna:

  • do Rymanowa-Zdroju (linia nr 24),
  • do Iwonicza Zdroju (linia nr 25)

Przebieg linii zgodny z obowiązującym rozkładem jazdy.


wróc do listy aktualności