Rozkład jazdy MKS obowiązujący w dniu 1 LISTOPADA 2023 r.

25 października 2023
MKS Sp. z o.o. w Krośnie informuje, że w dniu 1 LISTOPADA 2023 r. (środa – Wszystkich Świętych) będą realizowane kursy autobusów linii A, E i G zgodnie z następującym rozkładem jazdy:
  • linia A będzie kursowała zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy,
  • linia E będzie kursowała na swojej regularnej trasie: Os. Traugutta – Boh. Westerplatte – pl. Monte Cassino – Dworzec Autobusowy – Krakowska – Os. Polanka wg specjalnego rozkładu jazdy obowiązującego w dniu 1.11.2023 r.

UWAGA: W tym dniu linia E nie będzie realizowała kursów do i z Dzielnicy Turaszówka, która będzie obsługiwana przez linię A,

  • linia G będzie kursowała zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Dodatkowo wykonane będą kursy z przystanku Traugutta o godz. 06:2207:29 w kierunku ul. Wyszyńskiego oraz kursy powrotne z przystanku Wyszyńskiego Cmentarz o godz. 07:47 i 09:43.

W dniu 1.11.2023 r. będą również realizowane kursy do i ze Szpital Wojewódzkiego: linia 10  o godz. 5:12 Głowienka – Szpital, linia 0 o godz. 06:03 Szpital – Os. Traugutta, linia 1 o godz. 17:35 Dworzec – Szpital i linia 1 o godz. 18:02 Szpital – Dworzec ; zgodnie z rozkładem jazdy dni świątecznych.

W dniu 1 LISTOPADA 2023 r. przejazdy autobusami MKS Krosno będą

BEZPŁATNE

dla wszystkich pasażerów.

 

 

 

 

 

 


MKS Sp. z o.o. w Krośnie informuje, że w dniu 1 LISTOPADA 2023 r. (środa – Wszystkich Świętych) będą realizowane kursy autobusów linii A, E i G zgodnie z następującym rozkładem jazdy:
wróc do listy aktualności