Rozkład jazdy realizowany od 1 września 2020 r.

28 sierpnia 2020

W związku ze wznowieniem  zajęć dydaktycznych w szkołach, MKS Sp. z o.o. w Krośnie informuje, że z dniem 1 września 2020 r. będzie realizowany pełny rozkład jazdy, tj. bez ograniczeń wynikających z rozkładu jazdy "wakacyjnego", gdzie niektóre kursy są zawieszone.

Informujemy, że młodzież szkolna, która pierwszy raz będzie korzystała z przejazdów na podstawie biletu miesięcznego musi uzyskać kartę miejską. Czynność tę można zrealizować bezpośrednio w siedzibie Spółki w Krośnie przy ul. Fredry 1A. Poza wypełnionym wnioskiem i załączonym 1 zdjęciem wymagane jest okazanie dokumentu uprawniającego do korzystania z bletu ulgowego tj. ważnej legitymacji szkolnej.

Młodzież, która zaczyna uczęszczać do nowej szkoły i nie posiada jeszcze legitymacji szkolnej wystawionej na nowy rok szkolny, uprawnienie do korzystania z opłaty ulgowej na miesiąc wrzesień może potwierdzić ważną legitymacją z poprzedniego roku szkolnego (legitymacja ważna do 30.09.2020).

Jednocześnie przypominamy, że podczas przejazdu należy stosować bezwzględną zasadę zakrywania ust i nosa.


wróc do listy aktualności