Nowy przystanek MKS na dworcu autobusowym

22 lipca 2019
W ramach projektu pn. "Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno" został wybudowany nowy peron na dworcu autobusowym przy ul. Naftowej w Krośnie z przeznaczeniem dla autobusów MKS Krosno.

Nowy przystanek na placu dworca autobusowego zastąpi dotychczasowe przystanki "Dworzec 01B" , "Dworzec 01C" i "Dworzec 01D" przy ul. Mielczarskiego (obok budynku dworca PKP), które ulegną likwidacji.

W związku z powyższym z dniem  29 LIPCA 2019 R. (poniedziałek) odjazdy autobusów MKS z przystanku "DWORZEC" będą realizowane wyłącznie z nowego przystanku zlokalizowanego na placu autobusowym.

 

Screenshot_1.jpg [171.78 KB]

 

Kursy autobusów odjeżdżających z przystanku "Mielczarskiego Dworzec 02" (przy galerii FULL-MARKET) będą nadal tam realizowane oraz dodatkowo będą obsługiwały nowy przystanek "DWORZEC" na placu dworca autobusowego.


W ramach projektu pn. "Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno" został wybudowany nowy peron na dworcu autobusowym przy ul. Naftowej w Krośnie z przeznaczeniem dla autobusów MKS Krosno.
wróc do listy aktualności