Nowe przystanki w ciągu ulic: Podkarpackiej, Tysiąclecia i Trzecieskiego. Częściowa zmiana trasy linii "E"

10 maja 2021

W dniem 13 maja 2021 r. (czwartek) następuje częściowa zmiana przebiegu trasy linii „E”.

Wszystkie kursy wykonywane w dni robocze oraz te kursy sobotnie i świąteczne, które przebiegają ul. Tysiąclecia (Huta Techniczna) będą realizowane z wykorzystaniem nowego odcinka drogowego (ul. Trzecieskiego) łączącego skrzyżowanie ulic Podkarpackiej i Tysiąclecia z nowym rondem w ciągu ul. Popiełuszki.

Na tym łączniku w kierunku Polanki jest zlokalizowany nowy przystanek „POLANKA PAŁAC”.

W kierunku przeciwnym jest nowy przystanek na początku ul. Tysiąclecia „TYSIĄCLECIA KROSGLASS”.

W związku z powyższym po zmianie linia „E” nie będzie obsługiwała przystanków „PODKARPACKA KLEBERG”.

Również z dniem 13.05.2021 r. będą uruchomione nowe przystanki w ciągu ul. Podkarpackiej tj.: „PODKARPACKA CENTRUM HANDLOWE”, „PODKARPACKA PAŁAC” i „PODKARPACKA BWI”. Przystanki te będą obsługiwane przez kursy linii, które przemieszczają się tam: 2, 4, 5, 12, 20, 23, A i B.

Kursy linii 2, 4, 5, 12 i 23 będą również obsługiwać przystanek „TYSIĄCLECIA KROSGLASS”.


wróc do listy aktualności