Nowa prezentacja rozkładu jazdy

23 marca 2018
Wraz z nową stroną internetową oddajemy naszym pasażerom w użytkowanie nową wersję prezentowania rozkładu jazdy.

Interesujący Państwa rozkład jazdy może być prezentowany wg spisu przystanków, linii bądź też można wyszukać połączenie poprzez wybranie na mapie dwóch konkretnych lokalizacji. Na urządzenia mobilne dedykowana jest specjalna aplikacja myBus dostępna na wszystkie systemy operacyjne.

Oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy, czyli tzw. tabliczki przystankowej, możemy teraz uzyskać informację w formie tzw. tablicy najbliższych odjazdów, na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS. Jest to wersja zwana on-line. Dzięki temu uzyskujemy znacznie dokładniejszą godzinę pojawienia się pojazdu na przystanku, uwzględniającą nieprzewidziane opóźnienia, czy przyspieszenia kursów. Jest to obrazowanie aktualnego stanu komunikacji, a nie zaplanowanego w rozkładzie jazdy.

Na obecną chwilę informacja o rozkładzie jazdy on-line jest możliwa do uzyskania z 22 autobusów, które są wyposażone w niezbędne do tego celu urządzenia.

Wersja on-line dla wszystkich 43 autobusów MKS będzie Państwu udostępniona wraz z dostawą nowych pojazdów, które dotrą do nas w IV kwartale br.


Wraz z nową stroną internetową oddajemy naszym pasażerom w użytkowanie nową wersję prezentowania rozkładu jazdy.
wróc do listy aktualności