Modyfikacja trasy linii E w dni świąteczne

12 kwietnia 2023
MKS Sp. z o.o. w Krośnie informuje, że z dniem 16 kwietnia 2023 r. (niedziela) niektóre kursy linii E wykonywane w dni świąteczne zostaną skierowane do obsługi Dzielnicy Turaszówka (ul. Wyspiańskiego i Klonowa).

Wybrane kursy będą dojeżdżać do przystanku POLANKA OS., a następnie pojadą do Turaszówki. W związku z tym przedmiotowe kursy nie będą obsługiwać przystanków zlokalizowanych w Polance na ulicach: Baczyńskiego, Decowskiego, Kojdera i Maczka.

Szczegółowy rozkład jazdy linii E obowiązujący w dni świąteczne od 16.04.2023 r.:

 


MKS Sp. z o.o. w Krośnie informuje, że z dniem 16 kwietnia 2023 r. (niedziela) niektóre kursy linii E wykonywane w dni świąteczne zostaną skierowane do obsługi Dzielnicy Turaszówka (ul. Wyspiańskiego i Klonowa).
wróc do listy aktualności