Kolejne utrudniana na ul. Krakowskiej

07 listopada 2019
MKS sp. z o.o. w Krośnie informuje, że w związku z kolejnym etapem prowadzonych prac drogowymi w ciągu ul. Krakowskiej i całkowitym zamknięciem skrzyżowania ul. Krakowskiej i Kolejowej z dniem 12 listopada 2019 r. (wtorek) nastąpią zmiany w funkcjonowaniu kursowania autobusów MKS.

W wyniku zamknięcia skrzyżowania ul. Krakowskiej i Kolejowej wyłączone z obsługi będą przystanki zlokalizowane na wysokości starego cmentarza tj. KRAKOWSKA CMENTARZ 11 i KRAKOWSKA CMENTARZ 12.

Wszystkie autobusy zamiennie zostaną skierowane na ul. Lewakowskiego:

  • dotychczasowe odjazdy z przystanku KRAKOWSKA CMENTARZ 11 tj. w kierunku do dworca będą realizowane z przystanku LEWAKOWSKIEGO 01,
  • dotychczasowe odjazdy z przystanku KRAKOWSKA CMENTARZ 12 tj. w kierunku od dworca będą realizowane z czasowo ustanowionego przystanku na ul. Lewakowskiego na wysokości sklepu zoologicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.


MKS sp. z o.o. w Krośnie informuje, że w związku z kolejnym etapem prowadzonych prac drogowymi w ciągu ul. Krakowskiej i całkowitym zamknięciem skrzyżowania ul. Krakowskiej i Kolejowej z dniem 12 listopada 2019 r. (wtorek) nastąpią zmiany w funkcjonowaniu kursowania autobusów MKS.
wróc do listy aktualności