Dodatkowe kursy do Szpitala Wojewódzkiego

08 grudnia 2020
Informujemy, że z dniem 13 grudnia 2020 r. zostaną uruchomione następujące kursy (dotyczy dni świątecznych):
  • linia nr 10 – kurs o godz. 05:12 na trasie Głowienka – Suchodół – Os. Traugutta – Żwirki i Wigury – Łukasiewicza – Dworzec Autobusowy – Żółkiewskiego – Szpital Wojewódzki (analogicznie do wykonywanego obecnie kursu w soboty),
  • linia 0 – kurs o godz. 06:03 na trasie: Szpital Wojewódzki – Żółkiewskiego – Dworzec Autobusowy – Łukasiewicza – Żwirki i Wigury – Os. Traugutta (analogicznie do wykonywanego obecnie kursu w soboty),
  • linia nr 1 – kurs o godz. 17:35 na trasie Dworzec Autobusowy – Wojska Polskiego (rondo) – Niepodległości – Szpital Wojewódzki (analogicznie do wykonywanego obecnie kursu w soboty),
  • linia nr 1 – kurs o godz. 18:02 na trasie Szpital Wojewódzki – Niepodległości – pl. Monte Cassino – Dworzec Autobusowy (analogicznie do wykonywanego obecnie kursu w soboty).
Jednocześnie informujemy, że od najbliższej soboty tj. 12.12.2020 r. kurs linii nr 1 o godz. 13:45 relacji  Korczyna Rynek - Szpital Wojewódzki - Dworzec Autobusowy, będzie opóźniony o 10 min. W związku z powyższym odjazd z przystanku Szpital Wojewódzki będzie o godz. 14:02.

wróc do listy aktualności